Vstupenky – základní informace

Základní informace

Hlavní hala je rozdělena do dvou základních kategorií: kat. I. (spodní patro) a kat. II. (horní patro) a dvou Premium kategorií: Premium Box a Premium Tribuna. Základní vstupenky jsou na jednotlivé hrací dny (pátek, sobota, neděle). Prodávána budou konkrétní místa, všechna k sezení. Premium kategorie nelze na jednotlivé dny koupit, v prodeji budou pouze balíčky. Ty jsou platné na všechny hrací dny (pátek až neděle).

Distribuci základních vstupenek zajišťuje společnost Ticketportal skrze online objednávkový systém přímo dostupný na tomto webu a skrze své kamenné pobočky. Premium balíčky lze objednávat pouze na e-mailu vstupenky@nohejbal.org.

Prodej bude probíhat ve dvou vlnách. První vlna prodeje, ve které bude možné koupit nejlepší místa za zvýhodněné ceny, se spustí 16. června 2016 a bude trvat až do 31. července 2016. Druhá vlna pak bude probíhat od 1. srpna 2016 až do dne zahájení akce. Maximální počet vstupenek během jednoho nákupu je 6.

Vstupenka opravňuje majitele k celodennímu vstupu a sezení na konkrétním místě v hlavní hrací hale (Hala I), vstupu a sezení na libovolném místě ve vedlejší hrací hale (Hala II) a vstupu do Síně slávy, kde bude probíhat výstava historie českého nohejbalu.