Často kladené dotazy (FAQ)

Jak prokázat nárok na slevu a co když ji neprokážu?

Nárok na slevu je třeba prokázat při vstupu do haly platným dokladem s fotografií. V případě neprokázání nároku na slevu platným dokladem budete muset rozdíl mezi zlevněnou vstupenkou a plnou cenou na místě doplatit v hotovosti.

Pozor! Z důvodu pozdržení projektu členských karet bude kontrola nároku na slevu registrovaného člena ČNS u vstupu do haly prováděna na základě registru.

Na MS plánuji dorazit s malým dítětem. Musím prokazovat, že dítěti je méně než 15 let, i když je to na první pohled zřejmé?

Děti do 120 cm nárok na slevu na dítě prokazovat nemusí. Starší a vyšší děti již svůj věk prokázat musí jakýmkoliv platným dokladem s fotografií. U mladých nohejbalistů je možné se prokázat například členskou kartou ČNS.

 


 

Kdy se bude hala otevírat?

Program každého hracího dne začíná ráno zpravidla v 8:00. Vstup do haly bude umožněn půl hodiny před zahájením programu. Změna programu vyhrazena - sledujte proto prosím web MS, kde budou informace o programu průběžně aktualizovány.


Co se do haly nesmí vnášet?

Do haly nebude umožněn vstup se zakázanými předměty. Před halou bude zřízen odkládací prostor.

Seznam zakázaných předmětů najdete v Pokynech pořadatele a Návštěvním řádu haly. Jedná se mj. i tyto předměty: zbraně, pyrotechnika, deštníky, vlastní nápoje a potraviny, fotografické stativy atp.


Bude před halou úschova zavazadel?

Před halou bude zřízen odkládací prostor, kde si budete moci za manipulační poplatek odložit vaše osobní věci a předměty, které je do haly zakázáno vnášet.


Bude možné z haly vycházet?

Z haly bude možné vycházet. V případě opuštění haly bude při opětovném prokázaní platné vstupenky a případného nároku na slevu umožněn návrat zpět do haly, tzv. re-entry.


Bude možné dát si v hale vzhledem k celodennímu programu normální teplé jídlo?

Ano, přímo v hale a ve vytápěném stanu u hlavní tribuny budou k dispozici kromě rychlého občerstvení a široké nabídky nápojů také plnohodnotná teplá jídla.


Nejsem z Brna a plánuji dorazit na všechny hrací dny. Jak si mohu zajistit ubytování?

Organizátor akce počítá se zajištěním ubytování pro fanoušky, kteří o to projeví zájem. V případě potřeby je možné kontaktovat manažerku ubytování, stravování a dopravy Terezu Doležalovou na e-mailu: t.dolezalova@nohejbal.org, která s Vámi bude možnosti ubytování řešit individuálně. Nabídka ubytování je kapacitně omezena, proto v případě zájmu doporučujeme zarezervovat si jej co nejdříve.

 


 

Proč se v první vlně prodeje vstupenek nepustily do prodeje všechny sektory?

Některé sektory bylo nutné vyblokovat pro účastníky MS z řad hráčů, rodinné příslušníky hráčů, zástupce klubů, nohejbalovou mládež apod. Svou roli hrály i technické důvody – na palubovce bude instalována mobilní tribuna A8, o jejíž podobě, kapacitě a technické specifikaci teprve probíhají jednání. Jednání probíhají i s Českou televizí za účelem určení kamerových pozic v některých sektorech. Se spuštěním 2. vlny prodeje vstupenek by se v prodeji měly dodatečně objevit i některé, dosud blokované, sektory a nevyzvednuté rezervace.


Jaký je rozdíl mezi balíčkem Premium Box a Premium Tribuna?

Oba Premium balíčky stojí 1.800 Kč a v ceně takového balíčku je vždy vstup na všechny hrací dny, občerstvení během sobotního a nedělního programu, nejlepší místa v hale a přednostní vstup do haly. Premium Boxy jsou rozmístěné přímo na palubovce okolo hřiště, mají kapacitu 10 míst a lze jej objednat pouze celé za cenu 18.000 Kč. Balíček Premium Tribuna obsahuje sezení na nejlepších místech na tribuně v sektorech A5 a A6 a lze jej koupit i samostatně. Podrobnosti najdete v sekci Vstupenky/Premium balíček.


Je možné zakoupit základní vstupenky i do Premium sektorů A5 a A6?

Ne. Sektory A5 a A6 jsou vyhrazeny pouze pro držitele Premium balíčků. Objednávky Premium balíčků můžete zasílat na vstupenky@nohejbal.org.


Mohu si zakoupit vstupenky do VIP lóže v rohu haly?

Ne. VIP lóže je vyhrazena pro zástupce města Brna, Ministerstva školství a partnerů ČNS, kteří nad akcí převzali záštitu a podíleli se na její podpoře. Nejlepší místa v hale, občerstvení zdarma, přednostní vstup do haly a vstup na všechny hrací dny získáte zakoupením Premium balíčku buď na tribunu do sektorů A5 a A6, případně do boxů umístěných na palubovku kolem hřiště.  Podrobnosti v sekci Vstupenky/Premium balíček.

 

V případě, že jste zde nenašli odpověď na Váš dotaz, zodpovíme jej individuálně na e-mailu: m.ton@nohejbal.org.